top of page
א

דיני משפחה

אילוסטרציה-עמוד-אודות.jpg

אחרי דף הבית, עמוד אודות הוא הדף הכי נצפה ע"י הגולשים.

ומה הפלא?

אדם רוצה לדעת מיהו עורך הדין לענייני משפחה בידיו הוא מפקיד את הטיפול בנושאים רגישים כמו: צוואות וירושות, הורות משותפת, הסכמי ממון... ובמקרים אחרים את הטיפול בנושאים כואבים, טעונים ונפיצים כמו: גירושין, מזונות, אלימות במשפחה, ניכור הורי וכדומה. 

עו"ד ומגשרת נוי יוספזון-בוסני

אז איך באמת בוחרים עו"ד לענייני משפחה?

החלוקה לעניינים 'רגישים' ונושאים 'נפיצים' עומדת בהתאמה לאופן בו אנשים משייכים את עורכי דין לענייני משפחה לשתי קבוצות  ואת דרך פעולתם:

 

באחת - מעבר לתבונתו המשפטית, ניסיונו ומקצוענותו, עורך דין לענייני משפחה צריך להיות בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה. להבין ולהכיל את רגישויות הלקוח שלו, לתת כתף ואוזן קשבת, להדריך, לייעץ, להרגיע סערות נפש ולתעל מחלוקות לפתרון בדרך המהירה ביותר על ציר הזמן והפחות מכאיבה מכולן – כלכלית ורגשית.

בשנייה  -  הגולש מחפש עורך דין לוחמני, "כריש" שינעץ שיניים וימרר את חיי הצד שכנגד. הן משום שזו הדרך בה בחר הצד השני לנהל את המאבק והן משום הרצון לנקום על פגיעה שנעשתה בעבר או לתת פורקן לתעצומות הרגשיות שמונחות על כתפיו.

לקבלת הכוונה וייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

ניתן להתקשר  09-7776190

או למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

נוי-פורטרט-V2-.jpg

אני עו"ד נוי יוספזון-בוסני, מייסדת ובעליה של "יוספזון-בוסני חברת עורכי דין ומגשרים". 

מבין קבוצות עורכי הדין לענייני משפחה שציינתי בפסקה הקודמת אני יכולה כמובן למלא את שתי העמדות, אבל... מעדיפה תמיד להיות בקבוצת עורכי הדין הראשונה.

זו שמחפשת את הפתרון המהיר, היצירתי והפחות מכאיב – בלב ובכיס.

 

כל עורך דין מבין עניין יגיד לך: עדיף גישור על פני בית משפט, עדיף משא ומתן על פני התגוששות, עדיף לחפש את המקום בו כולם יוצאים מרוצים מאשר להגיע למקומות בהם כולם יוצאים נפגעים (חוץ מעורכי הדין שיעשו יופי של קופה על חשבון הלקוחות שלהם).
ושלא יובן לא נכון...
אם הצד השני מחפש מלחמות הוא יקבל ממני את מבוקשו בכל הכוח והעוצמה.

 

וכאן אני חייבת להוסיף משפט בנימה אישית. בסוף כל יום עבודה אני חוזרת לחיק המשפחה מביטה בילדים שלי ואומרת לעצמי בלב - פעם בחיוך בזכות הצלחה בתיק בו טיפלתי, ופעם עם דמעות בגלל סיטואציה קשה שנחשפתי אליה היום:

"נוי, בחרת בעריכת דין כי זה מקצוע שאת אוהבת לעסוק בו וכי זו הפרנסה שלך. אבל, הייעוד האמיתי והרווח הגדול הוא כשאת מצליחה למנוע ולחסוך  מהלקוחות שלך, ובמיוחד מילדיהם את הסבל, הכאב ושריטות בנפש כתוצאה מפרידה, גירושין,

סיכסוך משפחתי, ריב או סיטואציה שמובילים לאלימות במשפחה. זה לא מגיע

לילדים, הם חסרי הגנה והם הראשונים להיפגע".

 

זו גם הסיבה מדוע בנוסף ללימודי עריכת דין והתמחות בדיני משפחה בעשור האחרון הרחבתי את מגוון כלי העבודה, למדתי, הוסמכתי  ואני משלבת בעשייה היום-יומית שלי: הדרכת הורים, טיפול בתת מודע (בשיטת תטא הילינג) וייעוץ זוגי.

נעים להכיר

יוספזון-בוסני חברת עורכי דין ומגשרים

פורטרט-נוי-V3.jpg

עו"ד נוי יוספזון בוסני

המייסדת והבעלים של  יוספזון-בוסני חברת עורכי דין ומגשרים.

יחד עם נוי מגיעות 10  שנות ניסיון בדיני משפחה וסוגיות בין-אישיות שונות הנוגעות לגירושין, מזונות ילדים, זמני שהות ("הסדרי ראיה"), חלוקת רכוש, הסכמי ממון, גישור משפחה ועוד. בנוסף, כדי להרחיב את קשת השירותים הניתנת ללקוחותיה אל מעבר לתחום המשפטי הטהור, נוי היא מוסמכת הדרכת הורים ותטא הילינג ומשלבת בנוסף גם ייעוץ זוגי.

 

כעורכת דין מומחית לדיני משפחה וגישור נוי מציעה לך טיפול מהיר, זמינות גבוהה ושקיפות מלאה בתכנון של כל שלב וביצוע של כל מהלך במגוון רחב של שירותים מתוכם נציין רק כמה:

  • ייצוג בבתי משפט לענייני משפחה

  • ייצוג בבתי דין רבניים

  • טיפול במכלול נושאי צוואות וירושות

  • גישור משפחה - לפני גירושין גישור גירושין רב תחומי וגישור זוגי

  • גיבוש הסכמים – הסכמי ממון, חלוקת רכוש, זמני שהות (לשעבר “הסדרי ראיה”) ועוד

  • גירושין, מזונות ואלימות במשפחה ועוד.

 

הטיפול של נוי בתיקי משפחה נשען על שני עמודי יסוד:

בראשון – לעשות הכל כדי לבסס, לייצב, לבנות ולהביא לשלום המשפחה .

בשני – אם מדובר ב"פירוק במשפחה", לעשות הכל כדי שהתהליך יהיה מהיר, על בסיס הסכמות והבנות והכי פחות פוגע (בילדים ובכיס).

וכדי שדברים יהיו ברורים זה המקום  לחדד מסרים: שלא יובן לא נכון, הפנים לדרכי שלום ופתרונות על בסיס הבנות עובדים כל עוד שני הצדדים מראים נכונות. אם צד בחר בייצוג משפטי שכל תכליתו להתעמר, להתנכל, להרע ולאמלל את הלקוח של נוי הוא צפוי להבין מהר מאד שהוא בחר להתמודד למול היריב הלא נכון. 

פורטרט-נוי-V3.jpg

עו"ד אליהו מזרחי

עדיין אין טקסט

פורטרט-נוי-V3.jpg

עו"ד ליהיא ברנס

עורכת דין ומגשרת בחברת עורכי דין יוספזון בוסני עוסקת בדיני המשפחה וסוגיות בין אישיות שונות הנוגעות לגירושין לרבות מזונות ילדים, זמני שהות ( לשעבר “הסדרי ראיה”), הסכמי ממון, גישור במשפחה ועוד.

bottom of page