top of page

עורך דין גירושין

הסכם גירושין

הליך גירושין הוא מהטעונים, הכאובים והרגישים ביותר בדיני משפחה שתחילתו משבר ביחסים וסופו פירוק התא המשפחתי.
מכאן גם החשיבות לפנות לעורך דין גירושין שמעבר לפתיחת תיק גירושין התמחותו כוללת: הסכם גירושין בגישור, ניהול תביעת גירושין  בבתי משפט או גירושין ברבנות, כמו גם מתן גט, חלוקת רכוש בגירושין ומזונות.

כעורכת דין מומחית לגירושין אני חייבת להציף את מורכבות הליך הגירושין.

אמנם, מצד אחד מדובר בהליך משפטי שנשען על חוקים ומיצוי זכויות בגירושין של כל אחד מהצדדים. אבל מעל הכול מדובר בכם - הורים, ילדים, משבר, משפחה שעומדת לפני פירוק והמון רגשות, כאבים, חששות ופחדים.

כאן אני  נכנסת לתמונה לא רק עם הידע והניסיון המשפטי אלא גם עם המון הבנה אנושית, תמיכה רגשית, ליווי חם והכוונה. מכאן גם שני הדגשים עליהם אני מקפידה כל כך:

החלטת להתגרש. הדבר הראשון שחשוב לעשות זה להתייעץ עם עורך דין לגירושין

סטריפ מעודכן.png

גירושין

כדי למקסם את רמת המקצוענות המשפטית והרגישות האנושית הנדרשות בדיני משפחה פיתחנו מודל ניהול תיק לקוח ייחודי שמציב את רף השירות ברמה שאין כדוגמתה:

  • לצורך הליווי הצמוד ומתן מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר יטפלו בהליך הגירושין שני עורכי דין – אני ועורך דין גירושין נוסף,  מומחה  דיני משפחה.

  • תמיד יהיה מי שייתן לך מענה אחראי ומדויק. לכן, לצורך זמינות  24/7 נפתח לך קבוצת וואטס-אפ בה חברים כל  עורכי הדין במשרד. כל אחד  ואחת מהם מעודכנים בכל הקורה בתיק בכל עת.

וכאן יש נקודה שחשוב לי להציף ולהדגיש. שלא יובן לא נכון, אני בעד הסכמים ופתרונות שקטים, אבל... אם יש צורך... אם הצד השני פניו למלחמה... אני מסירה את הכפפות ומגלה את הצד הלוחמני עם כל הכוח והלהבות הנדרשות כדי לגרום למי שצריך להבין שכדאי לו להירגע ומהר.

התלבטות היכן להתגרש

גירושין ברבנות או בבית משפט לענייני משפחה?

לא זה ולא זה. תמיד עדיף הליך הגירושין בגישור. זו הדרך המהירה, הנמוכה מבחינת עלות ואשר רואה לנגד העיניים את טובת הילדים שהם הנפגעים העיקריים.

 

במיוחד בהשוואה לתביעה בבית משפט לענייני משפחה או גירושין ברבנות. היכולת להימנע משני מוסדות אלה ולהביא להסכם גירושין צודק ומספק לכל הצדדים מצביעה על כשרונו של עורך הדין לגירושין להקטין להבות, למצוא את חוט השני, להיות יצירתי, רגיש ומבין את הנפשות הפועלות.  

לקבלת הכוונה וייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

ניתן להתקשר  09-7776190

או למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

הסכם גירושין

עורך דין גירושין מבין עניין יודע: עדיף להימנע מהבאת מחלוקת להכרעת בית הדין. הסכם גירושין אליו מגיעים הצדדים, הוא הדרך הטובה ביותר לסיים את הפרק המשותף כמשפחה או כזוג נשוי. נכון, כדי לתת תוקף להסכם גירושין בהסכמה יש צורך באישור בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. זהו הליך רשמי בלבד כאשר כל המחלוקות כבר פתורות וכל ההסדרים מוסכמים בעניין המזונות, בנושא משמורת וזמני שהות (לשעבר “הסדרי ראיה”) של הילדים, חלוקת הרכוש, מתן גט וכדומה.

מתן גט

גט (גט אשה) הוא מסמך הלכתי באמצעותו הבעל מגרש את אשתו, מביא לסיום נישואיהם ומאפשר לכל אחד מהם להתחתן בשנית אם ירצו. גט הוא אינו הסכם גירושין שמפרט את הסיבות אלא רק את החלטת בני הזוג להתגרש ובפועל מדובר בהליך מורכב שעדיף להפקידו בידי עורך דין גירושין מנוסה ומבין עניין. במיוחד כשמודבר בבעל סרבן גט (ולהיפך – כשאשה סרבנית גט) ובמקרים של גט בכפיה או גט כתוצאה מאלימות.

מזונות

כל מי שפונה אלי לטיפול או ייעוץ בתיק הגירושין שלו מזדרז לברר: כמה מזונות אצטרך לשלם? מדובר באחד הנושאים המרכזיים בכל הסכם ו/או גירושין, ומעורר החשש הגדול ולא רק בגלל משקלם הכלכלי הכבד. תחום המזונות, רחב, מורכב, בעל היבטים והתפלפלויות ולכן לא אכנס פה לסקירת מזונות אשה או מזונות ילדים והאופן בו  נקבע גובהם, אלא אפנה אליך בקשה: לא לעשות דבר ולא לחתום על מסמך לפני שהתקשרת אלי לייעוץ ללא התחייבות וללא עלות של עורך דין מזונות מומחה.

משמורת ילדים והסדרי ראייה

איך מגיעים בהסכם גירושין לתנאי משמורת ילדים וזמני שהות (לשעבר “הסדרי ראיה”)? על פי ההכנסה של כל אחד מבני הזוג שנפרדו? על פי הסכם המזונות שמשקלל העסקת מטפל בזמן שההורה עובד? לתת לאמא משמורת מלאה? אולי המצב מחייב דווקא לתת לאבא? ואיך תתקיים משמורת משותפת כשאחד ההורים יעבור לכתובת רחוקה או לעבוד בחו"ל?... כן, ברור שמדובר בנושא נפיץ וסופר רגיש.
כאמא, הנושא בדמי ואני אעשה הכל כדי להביא להסכם שעונה על כל השאלות כאשר טובת הילדים והאחריות ההורית הם עיקר העיקרים.

חלוקת רכוש

לאן פניכם מועדות? לריב והתגוששות על כל שקל שבסופה המרוויח העיקרי הוא עורך דין גירושין של כל צד? אני ממליצה לכם דווקא על חלוקת רכוש צודקת והוגנת שנשענת על הסכם ממון שנעשה מבעוד מועד או הסכם גירושין חכם ויצירתי. כמובן שאם אחד הצדדים מגלה ניבזות וחמדנות הוא עתיד לחטוף ממני מנה אחת אפיים. אבל, אם שניכם רוצים לצאת לדרך חדשה מתוך תחושת ודאות ושקט נפשי ולעלות על המסלול החדש ללא זנבות ודאגות – אין כמוני ביצירת הסכמי חלוקת רכוש שעונים על הצרכים של כל אחד מכם.

אנחנו פה בשבילך בכל תחומי עריכת דין הקשורים לגירושין

bottom of page